11:44 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiAloha Cargo (KH) #16

Thumbnail
Aloha Cargo 16
AAH16 · "Aloha" (tüm uçuşlar) (web sayfası)
Lihue ()
Honolulu Intl ()
05:02 HST
05:17 HST
Tarife: 04:25 HST
7 Günlük Ortalama: 03:21 HST
Tarife: 04:47 HST
7 Günlük Ortalama: 03:36 HST
Süre: 15 dakika
20 Aralık 2014 Cumartesi
Durum Bir saatten daha uzun süre önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Boeing 737-200 (iki jet motorlu) (B732 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 381 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 15.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 164 km    Planlanan: 169 km    Uçulan: 170 km
Kabin
Rota V15 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
AAH16 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
20-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 05:02 HST 05:17 HST 0:15
19-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:48 HST 05:03 HST 0:15
18-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:42 HST 04:57 HST 0:14
17-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:51 HST 05:06 HST 0:15
16-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:33 HST 04:48 HST 0:15
15-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:55 HST 05:10 HST 0:15
13-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:25 HST 04:40 HST 0:15
12-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 05:09 HST 05:24 HST 0:15
11-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:41 HST 04:56 HST 0:15
10-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:44 HST 04:59 HST 0:15
09-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:29 HST 04:44 HST 0:15
08-Ara-2014 B732Lihue ()Honolulu Intl () 04:23 HST 04:38 HST 0:15
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol