07:49 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiAir France (AF) #7369

Thumbnail
Air France 7369
AFR7369 / BZH7369 · "Airfrance" (tüm uçuşlar) airfrance.fr
Brest Bretagne ()
Paris Orly ()
Terminal W
Tarife: 14:55 CEST
Tarife: 15:50 CEST
Süre: 0 saat 55 dakika
23 Ağustos 2014 Cumartesi
Durum Tarifeli (1 saat 5 dakika içinde)
Uçak (CRK – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 295 kts (grafik)
Mesafe Direkt: 500 km    Planlanan: 500 km
Bu uçuşun en az bir kısmı FlightAware'ın birincil hizmet alanı dışında kalmaktadır. FlightAware'ın kapsamı ve hizmet alanları hakkında daha fazla bilgi edinin.
AKTİVİTE KAYDI
AFR7369 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
24-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:05 CEST 16:00 CEST Tarifeli
23-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:05 CEST 16:00 CEST Tarifeli
17-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:14 CEST 16:12 CEST 0:58
16-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:04 CEST 16:01 CEST 0:57
10-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:16 CEST 16:19 CEST 1:03
09-Ağu-2014 CRKBrest Bretagne ()Paris Orly () 15:04 CEST 16:00 CEST 0:56
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol