Thumbnail
ExpressJet 5057 (uçuşa ait uçağı takip et)
ASQ5057 · "Acey" (tüm uçuşlar) expressjet.com
Hartsfield-Jackson Intl ()
Kapı D8A
Lovell Field ()
Kapı 5
Tarife: 19:25 EST
Tarife: 19:57 EST
Süre: 0 saat 32 dakika
6 Şubat 2016 Cumartesi
Durum Tarifeli (40 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Canadair Regional Jet CRJ-200 (iki jet motorlu) (CRJ – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 173 kts (grafik)
Mesafe Direkt: 171 km    Planlanan: 180 km
TarifeOrtalama: $75.06 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota COKEM9 COKEM (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
ASQ5057 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
06-Şub-2016 CRJHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 19:33 EST 20:05 EST Tarifeli
05-Şub-2016 CRJ7LaGuardia ()General Mitchell Intl () 15:39 EST 16:50 CST İptal oldu
04-Şub-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:43 EST 18:15 EST 0:32
04-Şub-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:31 EST 16:57 EST 0:26
03-Şub-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:42 EST 18:11 EST 0:29
03-Şub-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:34 EST 17:04 EST 0:30
02-Şub-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:51 EST 18:18 EST 0:27
02-Şub-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:22 EST 16:50 EST 0:28
01-Şub-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:38 EST 18:07 EST 0:29
01-Şub-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:24 EST 16:50 EST 0:26
31-Oca-2016 CRJ7/LSan Antonio Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 07:25 CST 11:06 EST 2:41
30-Oca-2016 CRJ/LHartsfield-Jackson Intl ()Lovell Field () 19:55 EST 20:18 EST 0:23
29-Oca-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:35 EST 18:04 EST 0:29
29-Oca-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:19 EST 16:44 EST 0:24
28-Oca-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 18:03 EST 18:38 EST 0:35
28-Oca-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:23 EST 16:52 EST 0:29
27-Oca-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:47 EST 18:15 EST 0:28
27-Oca-2016 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 16:21 EST 16:47 EST 0:26
26-Oca-2016 CRJ9/LKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 20:15 EST 20:48 EST 0:33
26-Oca-2016 CRJ9/LDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 18:49 EST 19:21 EST 0:32
25-Oca-2016 CRJKalamazoo/Battle Creek Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 17:29 EST 17:57 EST 0:28
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!