17:57 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiExpressJet (EV) #5929

Thumbnail
ExpressJet 5929 (uçuşa ait uçağı takip et)
ASQ5929 · "Acey" (tüm uçuşlar) flyasa.com
Chicago O'Hare Intl ()
Kapı E4
Dane Co Rgnl ()
Tarife: 17:00 CDT
7 Günlük Ortalama: 17:08 CDT
Tarife: 17:34 CDT
7 Günlük Ortalama: 17:42 CDT
Süre: 0 saat 34 dakika
22 Temmuz 2014 Salı
Durum Tarifeli (8 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Embraer ERJ-135 (iki jet motorlu) (E135 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 381 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 14.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 174 km    Planlanan: 219 km
TarifeAverage: $160.00 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota BAE (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
ASQ5929 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
23-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:10 CDT 17:44 CDT Tarifeli
23-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:28 EDT 12:55 CDT Tarifeli
22-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:16 CDT 17:50 CDT Tarifeli
22-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:18 EDT 12:43 CDT 1:25
21-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:44 CDT 18:11 CDT 0:27
21-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:19 EDT 12:40 CDT 1:21
18-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 18:00 CDT 18:27 CDT 0:27
18-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:22 EDT 12:41 CDT 1:19
17-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:11 CDT 17:36 CDT 0:25
17-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:41 EDT 13:01 CDT 1:20
16-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:28 CDT 17:56 CDT 0:28
16-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:42 EDT 13:09 CDT 1:27
15-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:14 CDT 17:44 CDT 0:30
15-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 13:06 EDT 13:30 CDT 1:24
14-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:36 CDT 18:04 CDT 0:28
14-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:54 EDT 13:28 CDT 1:34
11-Tem-2014 E135Chicago O'Hare Intl ()Dane Co Rgnl () 17:08 CDT 17:32 CDT 0:24
11-Tem-2014 E135Greater Rochester Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:16 EDT 12:39 CDT 1:23
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol