Thumbnail
US Airways 1780 (uçuşa ait uçağı takip et)
AWE1780 / AAL1780 · "Cactus" (tüm uçuşlar) usairways.com
Charlotte/Douglas Intl ()
Kapı B6
Cleveland-Hopkins Intl ()
Kapı A8
Tarife: 09:40 EDT
7 Günlük Ortalama: 09:40 EDT
Tarife: 10:58 EDT
7 Günlük Ortalama: 10:54 EDT
Süre: 1 saat 18 dakika
29 Mayıs 2016 Pazar
Durum Tarifeli (10 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Airbus A319 (iki jet motorlu) (A319 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 440 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 38.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 694 km    Planlanan: 751 km
TarifeOrtalama: $184.93 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota WEAZL1 CLAWD HVQ TVT KEATN6 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
AWE1780 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
30-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:50 EDT 11:08 EDT Tarifeli
30-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:26 EDT 07:55 EDT Tarifeli
29-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:50 EDT 11:08 EDT Tarifeli
29-May-2016 A319Indianapolis Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 07:22 EDT 08:40 EDT 1:18
28-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 10:09 EDT 11:10 EDT 1:01
28-May-2016 A319Indianapolis Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 07:08 EDT 08:26 EDT 1:18
27-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 10:17 EDT 11:22 EDT 1:05
27-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:24 EDT 07:55 EDT 1:31
26-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 10:53 EDT 11:56 EDT 1:03
26-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:19 EDT 08:04 EDT 1:45
25-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:54 EDT 11:01 EDT 1:06
25-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:20 EDT 07:49 EDT 1:29
24-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 10:05 EDT 11:15 EDT 1:10
24-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:28 EDT 07:55 EDT 1:27
23-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:48 EDT 10:55 EDT 1:07
23-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:29 EDT 08:02 EDT 1:33
22-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:51 EDT 10:57 EDT 1:06
22-May-2016 A319Indianapolis Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 07:13 EDT 08:29 EDT 1:16
21-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 10:00 EDT 11:01 EDT 1:01
21-May-2016 A319Indianapolis Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 07:27 EDT 08:39 EDT 1:12
20-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:53 EDT 10:56 EDT 1:02
20-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:19 EDT 08:09 EDT 1:50
19-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:54 EDT 10:56 EDT 1:02
19-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:32 EDT 08:31 EDT 1:59
18-May-2016 A319Charlotte/Douglas Intl ()Cleveland-Hopkins Intl () 09:43 EDT 10:47 EDT 1:04
18-May-2016 A319Bradley Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 06:15 EDT 08:21 EDT 2:06
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!