Thumbnail
Calm Air 538
CAV538 · "Calm Air" (tüm uçuşlar) calmair.com
Rankin Inlet ()
Arviat ()
19:20 CDT
19:51 CDT
Tarife: 19:10 CDT
7 Günlük Ortalama: 19:59 CDT
Tarife: 19:41 CDT
7 Günlük Ortalama: 20:30 CDT
Süre: 0 saat 31 dakika
4 Ağustos 2015 Salı
Durum Tarifeli (10 dakika içinde)
Uçak Aerospatiale ATR-42-300 (iki turboprop motorlu) (AT43 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 269 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 14.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 217 km    Planlanan: 217 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
CAV538 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
04-Ağu-2015 AT43Rankin Inlet ()Arviat () 19:20 CDT 19:51 CDT Tarifeli
03-Ağu-2015 AT43/GRankin Inlet ()Arviat () 19:14 CDT 19:45 CDT 0:31
31-Tem-2015 AT43/GRankin Inlet ()Arviat () 19:18 CDT 19:49 CDT 0:31
30-Tem-2015 AT72/GRankin Inlet ()Arviat () 20:47 CDT 21:18 CDT 0:31
27-Tem-2015 AT43/GRankin Inlet ()Arviat () 20:59 CDT 21:31 CDT 0:32
23-Tem-2015 AT43/GRankin Inlet ()Arviat () 19:39 CDT 20:11 CDT 0:32
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!