14:25 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiEmpire (EM) #757

Thumbnail
Empire 757
CFS757 · "Empire" (tüm uçuşlar) (web sayfası)
Lubbock Smith Intl ()
Midland Intl ()
07:01 CDT
07:34 CDT
Tarife: 06:02 CDT
7 Günlük Ortalama: 07:02 CDT
Tarife: 06:28 CDT
7 Günlük Ortalama: 07:35 CDT
Süre: 33 dakika
18 Ekim 2014 Cumartesi
Durum 2 gün önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Aerospatiale ATR-42-300 (iki turboprop motorlu) (AT43/G – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 260 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 12.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 195 km    Planlanan: 203 km    Uçulan: 215 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
CFS757 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
18-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 07:01 CDT 07:34 CDT 0:33
17-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:43 CDT 20:19 CDT 0:36
17-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 06:45 CDT 07:18 CDT 0:33
16-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:51 CDT 20:25 CDT 0:34
16-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 06:52 CDT 07:26 CDT 0:33
15-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:43 CDT 20:21 CDT 0:38
15-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 06:57 CDT 07:32 CDT 0:35
14-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:50 CDT 20:27 CDT 0:37
14-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 07:18 CDT 07:53 CDT 0:35
13-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:49 CDT 20:26 CDT 0:37
11-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 07:35 CDT 08:13 CDT 0:38
10-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:47 CDT 20:18 CDT 0:31
10-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 06:46 CDT 07:23 CDT 0:36
09-Eki-2014 UnknownMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:51 CDT 20:25 CDT 0:34
09-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 06:40 CDT 07:11 CDT 0:31
08-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:59 CDT 20:31 CDT 0:32
08-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 07:07 CDT 07:39 CDT 0:32
07-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:54 CDT 20:29 CDT 0:35
07-Eki-2014 AT43/GLubbock Smith Intl ()Midland Intl () 07:23 CDT 07:56 CDT 0:33
06-Eki-2014 AT43/GMidland Intl ()Lubbock Smith Intl () 19:55 CDT 20:33 CDT 0:38
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol