02:26 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiChautauqua (RP) #6100

Thumbnail
Chautauqua 6100 (uçuşa ait uçağı takip et)
CHQ6100 · "Chautauqua" (tüm uçuşlar)
Greenville/Spartanburg Intl ()
Kapı B2
LaGuardia ()
Kapı C23
Tarife: 16:05 EDT
7 Günlük Ortalama: 16:25 EDT
Tarife: 17:41 EDT
7 Günlük Ortalama: 18:06 EDT
Süre: 1 saat 41 dakika
24 Ekim 2014 Cuma
Durum 8 saat önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Embraer ERJ-135 (iki jet motorlu) (E135 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 422 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 33.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 983 km    Planlanan: 1.041 km    Uçulan: 1.379 km
TarifeAverage: $213.99 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota SPA V605 GENOD LIB J208 HPW J191 PXT KORRY3 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
CHQ6100 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
24-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:30 EDT 18:11 EDT 1:41
23-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 17:56 EDT 19:34 EDT 1:38
22-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:56 EDT 18:28 EDT 1:32
21-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:18 EDT 17:37 EDT 1:19
20-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:30 EDT 17:52 EDT 1:22
19-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:15 EDT 18:09 EDT 1:54
17-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:27 EDT 17:52 EDT 1:25
16-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:51 EDT 18:23 EDT 1:32
15-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:28 EDT 17:56 EDT 1:28
14-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:32 EDT 18:03 EDT 1:31
13-Eki-2014 E135Greenville/Spartanburg Intl ()LaGuardia () 16:46 EDT 18:15 EDT 1:29
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol