Sunwest Home Aviation Ltd. 9897
CNK9897 · "Chinook" (tüm uçuşlar)
Medicine Hat ()
Calgary Int'l ()
11:40 MDT
12:26 MDT
Tarife: 11:30 MDT
Tarife: 12:16 MDT
Süre: 0 saat 46 dakika
2 Temmuz 2015 Perşembe
Durum Tarifeli (56 dakika içinde)
Uçak Bilinmiyor
Hız Planlanan: 225 kts (grafik)
İrtifa (grafik)
Mesafe Direkt: 263 km    Planlanan: 322 km
Rota XH VESDO EBGAL TIDUK3
AKTİVİTE KAYDI
CNK9897 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
02-Tem-2015 UnknownMedicine Hat ()Calgary Int'l () 11:40 MDT 12:26 MDT Tarifeli
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!