09:49 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiCastle Aviation #725

CSJ725
Castle Aviation "Castle" (tüm uçuşlar) · Ravenna, OH
Hamilton/John C. Munro Int'l ( – bilgi)
Hamilton, Ontario CA
Akron-Canton Rgnl ( – bilgi)
Akron, OH
23:10 EDT
00:00 EDT (+1) (?)
Tarife: 23:00 EDT
Tarife: 23:50 EDT
Süre: 50 dakika
22 Ekim 2014 Çarşamba
Durum sonuç bilinmiyor (?) (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Cessna Caravan (tek turboprop motorlu) (C208/G – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 171 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 8.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 281 km    Planlanan: 282 km
Rota ERI YNG
AKTİVİTE KAYDI
CSJ725 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
22-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 23:10 EDT 00:00 EDT (+1) (?) 0:50
22-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:44 EDT 22:42 EDT 0:58
22-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:28 EDT 20:56 EDT 1:28
22-Eki-2014 C208/GSpirit of St Louis ()Indianapolis Rgnl () 13:28 CDT 15:58 EDT 1:30
21-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 22:55 EDT 00:02 EDT (+1) 1:07
21-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:29 EDT 22:30 EDT 1:01
21-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:33 EDT 20:54 EDT 1:21
21-Eki-2014 C208/GAkron-Canton Rgnl ()Indianapolis Rgnl () 17:40 EDT 18:58 EDT 1:18
20-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 22:59 EDT 23:58 EDT 0:59
20-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 20:07 EDT 22:03 EDT 1:56
20-Eki-2014 C208/GSpirit of St Louis ()Indianapolis Rgnl () 12:42 CDT 15:00 EDT 1:18
17-Eki-2014 C208Hamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 23:29 EDT 00:30 EDT (+1) 1:01
17-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 22:10 EDT 23:01 EDT 0:51
17-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:43 EDT 20:52 EDT 1:09
17-Eki-2014 C208/GSpirit of St Louis ()Indianapolis Rgnl () 12:47 CDT 15:02 EDT 1:15
16-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 23:11 EDT 00:24 EDT (+1) 1:13
16-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:51 EDT 22:41 EDT 0:50
16-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:58 EDT 21:12 EDT 1:14
16-Eki-2014 C208/GAkron-Canton Rgnl ()Indianapolis Rgnl () 18:00 EDT 19:19 EDT 1:19
15-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 23:34 EDT 00:31 EDT (+1) 0:57
15-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:50 EDT 22:48 EDT 0:58
15-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 20:06 EDT 21:29 EDT 1:23
15-Eki-2014 C208/GSpirit of St Louis ()Indianapolis Rgnl () 16:04 CDT 18:49 EDT 1:45
15-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 00:01 EDT 01:09 EDT 1:08
14-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 19:45 EDT 21:32 EDT 1:47
14-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:45 EDT Yönlendirildi
14-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Butler Co Rgnl-Hogan Field () 19:44 EDT 20:10 EDT (?) 0:26
10-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 22:40 EDT 23:39 EDT 0:59
10-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:33 EDT 22:21 EDT 0:48
10-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:48 EDT 21:05 EDT 1:16
10-Eki-2014 C208/GSpirit of St Louis ()Indianapolis Rgnl () 16:03 CDT 18:36 EDT 1:33
09-Eki-2014 C208/GHamilton/John C. Munro Int'l ()Akron-Canton Rgnl () 22:56 EDT 00:02 EDT (+1) 1:06
09-Eki-2014 C208/GCleveland-Hopkins Intl ()Hamilton/John C. Munro Int'l () 21:35 EDT 22:27 EDT 0:52
09-Eki-2014 C208/GIndianapolis Rgnl ()Cleveland-Hopkins Intl () 19:32 EDT 20:37 EDT 1:04
09-Eki-2014 C208/GAkron-Canton Rgnl ()Indianapolis Rgnl () 17:36 EDT 19:09 EDT (?) 1:32
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol