Thumbnail
DAL6196 / GJS6196 · "Delta" (tüm uçuşlar) delta.com
LaGuardia ()
Kapı C18
Charleston Afb/Intl ()
Tarife: 12:15 EDT
Tarife: 14:12 EDT
Süre: 1 saat 57 dakika
4 Temmuz 2015 Cumartesi
Durum Tarifeli (2 saat 7 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Canadair Regional Jet CRJ-700 (iki jet motorlu) (CRJ7 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 245 kts (grafik)
İrtifa (grafik)
Mesafe Direkt: 1.034 km    Planlanan: 1.072 km
TarifeOrtalama: $204.03 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota WHITE J209 SBY J79 BLAMO AMYLU2 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
DAL6196 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
04-Tem-2015 CRJ7LaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:25 EDT 14:22 EDT Tarifeli
03-Tem-2015 CRJ7/LLaGuardia ()Charleston Afb/Intl () 12:29 EDT 13:54 EDT 1:25
02-Tem-2015 CRJ7/LLambert-St Louis Intl ()LaGuardia () 16:32 CDT 19:30 EDT 1:58
01-Tem-2015 CRJ7/LLambert-St Louis Intl ()LaGuardia () 16:30 CDT 19:23 EDT 1:53
29-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 13:40 EDT 14:30 EDT 0:50
26-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 12:54 EDT 13:39 EDT 0:45
25-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 12:08 EDT 12:51 EDT 0:43
24-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 12:05 EDT 12:56 EDT 0:51
23-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 12:05 EDT 12:53 EDT 0:48
22-Haz-2015 CRJ7/LN Kentucky Intl ()Detroit Metro Wayne Co () 12:03 EDT 12:53 EDT 0:50
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!