11:25 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiNetjets Aviation #996

EJA996
Netjets Aviation "Execjet" (tüm uçuşlar) · Columbus, OH
Phoenix Sky Harbor Intl ( – bilgi)
Phoenix, AZ
Falcon Fld ( – bilgi)
Mesa, AZ
11:42 MST
11:54 MST
Tarife: 12:06 MST
Tarife: 12:18 MST
Süre: 0 saat 12 dakika
30 Ekim 2014 Perşembe
Durum Tarifeli (3 saat 16 dakika içinde)
Uçak Cessna Citation X (iki jet motorlu) (C750 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 251 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 5.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 26 km    Planlanan: 34 km
Rota ISTOW (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
EJA996 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
30-Eki-2014 C750Phoenix Sky Harbor Intl ()Falcon Fld () 11:42 MST 11:54 MST Tarifeli
29-Eki-2014 C750/LSafford Rgnl ()Phoenix Sky Harbor Intl () 14:56 MST 15:31 MST 0:35
29-Eki-2014 C750/LSanta Fe Muni ()Safford Rgnl () 12:15 MDT 11:54 MST 0:39
29-Eki-2014 C750/LDenver Intl ()Santa Fe Muni () 10:25 MDT 11:08 MDT 0:43
29-Eki-2014 C750/LRocky Mtn Metropolitan ()Denver Intl () 08:42 MDT 09:05 MDT 0:23
28-Eki-2014 C750/LCentennial ()Rocky Mtn Metropolitan () 18:10 MDT 18:22 MDT 0:12
28-Eki-2014 C750/LGreat Falls Intl ()Centennial () 14:34 MDT 15:46 MDT 1:12
28-Eki-2014 C750/LPhoenix Sky Harbor Intl ()Great Falls Intl () 10:13 MST 13:11 MDT 1:58
28-Eki-2014 C750/LGeneral Mitchell Intl ()Phoenix Sky Harbor Intl () 07:56 CDT 08:56 MST 3:00
27-Eki-2014 C750/LDes Moines Intl ()General Mitchell Intl () 18:00 CDT 18:50 CDT 0:50
27-Eki-2014 C750/LDallas Love Field ()Des Moines Intl () 15:01 CDT 16:15 CDT 1:14
25-Eki-2014 C750/LSugar Land Rgnl ()Dallas Love Field () 12:43 CDT 13:27 CDT 0:44
25-Eki-2014 C750/LTyler Pounds Rgnl ()Sugar Land Rgnl () 09:08 CDT 09:39 CDT 0:30
24-Eki-2014 C750/LAlbuquerque Intl Sunport ()Tyler Pounds Rgnl () 15:21 MDT 17:44 CDT 1:22
24-Eki-2014 C750/LEagle County Rgnl ()Albuquerque Intl Sunport () 12:48 MDT 13:39 MDT 0:51
24-Eki-2014 C750/LIthaca Tompkins Rgnl ()Eagle County Rgnl () 10:38 EDT 11:45 MDT 3:07
24-Eki-2014 C750/LMartha's Vineyard ()Ithaca Tompkins Rgnl () 08:09 EDT 09:08 EDT 0:59
23-Eki-2014 C750/LEaston/Newnam Field ()Martha's Vineyard () 15:33 EDT 16:24 EDT 0:51
23-Eki-2014 C750/LWashington Dulles Intl ()Easton/Newnam Field () 14:50 EDT 15:18 EDT 0:28
23-Eki-2014 C750/LTeterboro ()Washington Dulles Intl () 12:28 EDT 13:13 EDT 0:45
23-Eki-2014 C750/LBradley Intl ()Teterboro () 09:13 EDT 09:53 EDT 0:40
22-Eki-2014 C750/LNorthwest Arkansas Rgnl ()Bradley Intl () 19:03 CDT 22:27 EDT 2:23
20-Eki-2014 C750/LJohn Wayne ()Northwest Arkansas Rgnl () 10:12 PDT 14:50 CDT 2:38
19-Eki-2014 C750/LSan Jose Int'l ()John Wayne () 17:28 PDT 18:22 PDT 0:54
19-Eki-2014 C750/LBob Hope ()San Jose Int'l () 14:47 PDT 15:33 PDT 0:46
17-Eki-2014 C750/LFrancis S Gabreski ()Bob Hope () 18:55 EDT 21:14 PDT 5:19
17-Eki-2014 C750/LPittsburgh Intl ()Francis S Gabreski () 16:49 EDT 17:57 EDT 1:08
16-Eki-2014 C750/LBoeing Field Intl ()Pittsburgh Intl () 18:42 PDT 01:14 EDT (+1) 3:31
16-Eki-2014 C750/LCincinnati Muni ()Boeing Field Intl () 15:05 EDT 16:12 PDT 4:07
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol