Thumbnail
EJA998
NetJets Aviation "EXECJET" (tüm uçuşlar) netjets.com · Columbus, OH
McCarran Intl ( – bilgi)
Las Vegas, NV
Boeing Field Intl ( – bilgi)
Seattle, WA
Tarife: 17:45 PST
Tarife: 19:33 PST
Süre: 1 saat 48 dakika
4 Aralık 2016 Pazar
Durum Tarifeli (7 saat 23 dakika içinde)
Uçak Cessna Citation X (iki jet motorlu) (C750 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 422 kts (grafik)
İrtifa (grafik)
Mesafe Direkt: 1.404 km    Planlanan: 1.405 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
EJA998 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
04-Ara-2016 C750Boeing Field Intl ()Santa Monica Muni () 21:21 PST 23:09 PST Tarifeli
04-Ara-2016 C750McCarran Intl ()Boeing Field Intl () 17:51 PST 19:39 PST Tarifeli
03-Ara-2016 C750Syracuse Hancock Intl ()McCarran Intl () 19:06 EST 20:31 PST 4:25
02-Ara-2016 C750Washington Dulles Intl ()Syracuse Hancock Intl () 17:04 EST 17:49 EST 0:45
02-Ara-2016 C750Teterboro ()Washington Dulles Intl () 15:05 EST 15:55 EST 0:50
02-Ara-2016 C750Burlington Intl ()Teterboro () 13:17 EST 14:07 EST 0:50
02-Ara-2016 C750Teterboro ()Burlington Intl () 11:47 EST 12:31 EST 0:44
02-Ara-2016 C750Opa-locka Executive ()Teterboro () 07:17 EST 09:36 EST 2:19
01-Ara-2016 C750Laurence G Hanscom Fld ()Opa-locka Executive () 17:06 EST 19:59 EST 2:53
01-Ara-2016 C750Spirit of St Louis ()Laurence G Hanscom Fld () 11:54 CST 14:44 EST 1:50
01-Ara-2016 C750Lambert-St Louis Intl ()Spirit of St Louis () 09:52 CST 10:01 CST 0:09
30-Kas-2016 C750Austin-Bergstrom Intl ()Lambert-St Louis Intl () 15:48 CST 17:14 CST 1:26
30-Kas-2016 C750Kerrville Muni ()Austin-Bergstrom Intl () 10:06 CST 10:33 CST 0:27
29-Kas-2016 C750Albuquerque Intl Sunport ()William P Hobby () 13:43 MST 16:20 CST 1:37
29-Kas-2016 C750McCarran Intl ()Albuquerque Intl Sunport () 11:04 PST 13:10 MST 1:06
29-Kas-2016 C750Glacier Park Intl ()McCarran Intl () 09:02 MST 09:42 PST 1:40
29-Kas-2016 C750Skagit Rgnl ()Glacier Park Intl () 06:01 PST 12:55 MST 5:54
28-Kas-2016 C750Salt Lake City Intl ()Skagit Rgnl () 14:36 MST 15:22 PST 1:46
27-Kas-2016 C750Provo Muni ()Salt Lake City Intl () 17:47 MST 18:06 MST 0:19
27-Kas-2016 C750San Jose Int'l ()Provo Muni () 14:23 PST 16:43 MST 1:20
26-Kas-2016 C750San Francisco Intl ()San Jose Int'l () 23:02 PST 23:20 PST 0:18
26-Kas-2016 C750Santa Ynez, CA civarındaSan Francisco Intl () 21:08 PST 22:44 PST 1:35
26-Kas-2016 C750Camarillo ()San Francisco Intl () 20:58 PST 21:48 PST 0:50
26-Kas-2016 C750Los Angeles Intl ()Camarillo () 18:19 PST 18:31 PST 0:12
26-Kas-2016 C750Lihue ()Los Angeles Intl () 10:18 HST 17:05 PST 4:47
25-Kas-2016 C750San Jose Int'l ()Lihue () 12:07 PST 15:03 HST 4:56
23-Kas-2016 C750Chicago O'Hare Intl ()San Jose Int'l () 15:20 CST 17:13 PST 3:53
23-Kas-2016 C750Charleston Executive ()Chicago O'Hare Intl () 12:23 EST 13:13 CST 1:50
23-Kas-2016 C750Republic ()Charleston Executive () 09:30 EST 10:55 EST 1:25
22-Kas-2016 C750Quonset State ()Republic () 17:05 EST 17:34 EST 0:29
22-Kas-2016 C750Chicago Midway Intl ()Quonset State () 14:07 CST 16:37 EST 1:30
21-Kas-2016 C750Windsor ()Chicago Midway Intl () 09:39 EST 09:21 CST 0:42
20-Kas-2016 C750Chicago O'Hare Intl ()Windsor () 14:33 CST 16:23 EST 0:50
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!