Thumbnail
FDX1259 · "FedEx" (tüm uçuşlar) fedex.com
Lubbock Smith Intl ()
Memphis Intl ()
Tarife: 22:03 CDT
7 Günlük Ortalama: 21:57 CDT
Tarife: 23:36 CDT
7 Günlük Ortalama: 23:30 CDT
Süre: 1 saat 33 dakika
30 Haziran 2016 Perşembe
Durum Tarifeli (6 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Airbus A300F4-600 (iki jet motorlu) (A306 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 455 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 35.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.099 km    Planlanan: 1.165 km
Rota LBB GTH TXK HOBRK1 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
FDX1259 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
30-Haz-2016 A306Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 22:03 CDT 23:36 CDT Tarifeli
29-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 21:50 CDT 23:23 CDT 1:33
28-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 21:57 CDT 23:27 CDT 1:30
27-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 22:03 CDT 23:33 CDT 1:30
24-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 21:56 CDT 23:24 CDT 1:28
23-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 22:00 CDT 23:35 CDT 1:35
22-Haz-2016 A306Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 21:59 CDT 23:30 CDT 1:31
21-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 21:53 CDT 23:23 CDT 1:30
20-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 22:04 CDT 23:34 CDT 1:30
17-Haz-2016 A310Lubbock Smith Intl ()Memphis Intl () 22:04 CDT 23:35 CDT 1:31
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!