18:13 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiFlightstar Corp #511

FSR511
Flightstar Corp "Flightstar" (tüm uçuşlar)
Austin-Bergstrom Intl ( – bilgi)
Austin, TX
Univ of IL - Willard ( – bilgi)
Champaign/Urbana, IL
17:25 CDT
19:26 CDT
Tarife: 17:15 CDT
Tarife: 19:16 CDT
Süre: 2 saat 1 dakika
29 Ağustos 2014 Cuma
Durum Tarifeli (10 dakika içinde)
Uçak Learjet 45 (iki jet motorlu) (LJ45 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 452 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 41.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.388 km    Planlanan: 1.591 km
Rota AUS3 AGJ FUZ CQY (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
FSR511 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
29-Ağu-2014 LJ45Austin-Bergstrom Intl ()Univ of IL - Willard () 17:25 CDT 19:26 CDT Tarifeli
29-Ağu-2014 LJ45/LUniv of IL - Willard ()Austin-Bergstrom Intl () 07:16 CDT 09:18 CDT 2:02
28-Ağu-2014 LJ45/LTeterboro ()Univ of IL - Willard () 20:23 EDT 21:05 CDT 1:42
28-Ağu-2014 LJ45/LDenton Muni ()Teterboro () 15:44 CDT 19:43 EDT 2:58
28-Ağu-2014 LJ45/LMcCarran Intl ()Denton Muni () 09:01 PDT 13:06 CDT 2:05
27-Ağu-2014 LJ45/LUniv of IL - Willard ()McCarran Intl () 17:07 CDT 18:26 PDT 3:18
26-Ağu-2014 LJ45/LThe Eastern Iowa ()Univ of IL - Willard () 16:37 CDT 17:11 CDT 0:34
26-Ağu-2014 LJ45/LUniv of IL - Willard ()The Eastern Iowa () 08:44 CDT 09:20 CDT 0:36
25-Ağu-2014 LJ45/LBlue Grass ()Univ of IL - Willard () 21:43 EDT 21:24 CDT 0:41
25-Ağu-2014 LJ45/LDaugherty Field ()Blue Grass () 14:22 PDT 21:13 EDT 3:51
25-Ağu-2014 LJ45/LPueblo Memorial ()Daugherty Field () 11:28 MDT 12:34 PDT 2:06
25-Ağu-2014 LJ45/LUniv of IL - Willard ()Pueblo Memorial () 10:09 CDT 10:59 MDT 1:49
20-Ağu-2014 LJ45/LNashville Intl ()Univ of IL - Willard () 15:06 CDT 15:53 CDT 0:46
20-Ağu-2014 LJ45/LUniv of IL - Willard ()Nashville Intl () 09:43 CDT 10:22 CDT 0:39
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol