21:04 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiGoJet (G7) #3651

Thumbnail
GJS3651 · "Lindbergh" (tüm uçuşlar) (web sayfası)
Chicago O'Hare Intl ()
Kapı C5
Minneapolis/St Paul Intl ()
Kapı E3
Tarife: 20:05 CST
Tarife: 21:11 CST
Süre: 1 saat 6 dakika
20 Aralık 2014 Cumartesi
Durum Tarifeli (20 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Canadair Regional Jet CRJ-700 (iki jet motorlu) (CRJ7 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 443 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 32.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 537 km    Planlanan: 600 km
TarifeAverage: $122.01 (ayrıntılı şirket bilgileri)
KabinFirst: Ara öğünler / Ekonomi: Yemek yok
Rota PMPKN NEATO DLLAN RONIC BAE EAU9 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
GJS3651 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
21-Ara-2014 CRJ7Chicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 20:15 CST 21:21 CST Tarifeli
20-Ara-2014 CRJ7Chicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 20:35 CST 21:41 CST Tarifeli
19-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 20:26 CST 21:28 CST 1:02
18-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 22:35 CST 23:32 CST 0:57
17-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Hartsfield-Jackson Intl () 14:57 CST 17:24 EST 1:27
17-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:28 CST 12:25 CST 0:57
16-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 17:22 CST 18:52 EST 0:30
16-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:31 CST 12:31 CST 1:00
15-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 16:38 CST 18:07 EST 0:29
15-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:11 CST 12:13 CST 1:02
12-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 16:33 CST 18:06 EST 0:33
12-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:00 CST 12:02 CST 1:02
11-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 16:32 CST 18:04 EST 0:32
11-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:20 CST 12:17 CST 0:57
10-Ara-2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 16:38 CST 18:12 EST 0:34
10-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:03 CST 13:05 CST 1:02
09-Ara-2014 CRJ7/LMinneapolis/St Paul Intl ()Chicago O'Hare Intl () 11:11 CST 12:06 CST 0:55
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol