11:29 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
FlightAware Photo Cow
N213CC
WAVELINE DIRECT INC · MECHANICSBURG PA (registration)
Hilton Head ( – bilgi)
Hilton Head Island, SC
Harrisburg Intl ( – bilgi)
Harrisburg, PA
11:43 EDT
13:28 EDT
Tarife: 11:30 EDT
Tarife: 13:15 EDT
Süre: 1 saat 45 dakika
26 Temmuz 2014 Cumartesi
Durum Tarifeli (13 dakika içinde)
Uçak Cessna Citation II (iki jet motorlu) (C550 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 350 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 37.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 955 km    Planlanan: 1.006 km
Rota CHS LDN HGR V377 HAR (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N213CC için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
26-Tem-2014 C550Hilton Head ()Harrisburg Intl () 11:43 EDT 13:28 EDT Tarifeli
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol