18:06 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
N250AJ
COSTELLO ANTHONY J · ROCHESTER NY (registration)
Binghamton ( – bilgi)
Binghamton, NY
Greater Rochester Intl ( – bilgi)
Rochester, NY
11:59 EST
12:21 EST
Tarife: 11:15 EST
Tarife: 11:37 EST
Süre: 22 dakika
29 Ocak 2015 Perşembe
Durum 2 gün önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Beechcraft Beechjet (iki jet motorlu) (BE40/L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 290 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 10.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 172 km    Planlanan: 174 km    Uçulan: 182 km
Rota CFB020010 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N250AJ için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
29-Oca-2015 BE40/LBinghamton ()Greater Rochester Intl () 11:59 EST 12:21 EST 0:22
29-Oca-2015 BE40/LGreater Rochester Intl ()Binghamton () 09:07 EST 09:33 EST 0:26
26-Oca-2015 BE40/LPalm Beach Intl ()Greater Rochester Intl () 12:25 EST 15:07 EST 2:42
22-Oca-2015 BE40/LGreater Rochester Intl ()Palm Beach Intl () 09:08 EST 12:15 EST 3:07
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol