18:19 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
N28KP
STATE OF MONTANA · HELENA MT (registration)
Billings Logan Intl ( – bilgi)
Billings, MT
Helena Rgnl ( – bilgi)
Helena, MT
15:25 MDT
16:08 MDT
Tarife: 14:30 MDT
Tarife: 15:13 MDT
Süre: 43 dakika
17 Nisan 2014 Perşembe
Durum 12 dakika önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Beechcraft King Air 90 (iki turboprop motorlu) (BE9L/G – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 260 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 16.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 280 km    Planlanan: 280 km    Uçulan: 304 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
N28KP için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
17-Nis-2014 BE9L/GBillings Logan Intl ()Helena Rgnl () 15:25 MDT 16:08 MDT 0:43
17-Nis-2014 BE9L/GDawson Community ()Billings Logan Intl () 12:44 MDT 13:36 MDT 0:52
17-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Poplar Muni () 06:37 MDT 07:46 MDT 1:09
15-Nis-2014 BE9L/GBillings Logan Intl ()Helena Rgnl () 14:01 MDT 14:44 MDT 0:43
15-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Billings Logan Intl () 11:32 MDT 12:13 MDT 0:41
12-Nis-2014 BE9L/GGreat Falls Intl ()Helena Rgnl () 12:19 MDT 12:41 MDT 0:22
12-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Great Falls Intl () 08:54 MDT 09:19 MDT 0:25
09-Nis-2014 BE9LFrank Wiley Field ()Helena Rgnl () 14:33 MDT 15:49 MDT 1:16
09-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Frank Wiley Field () 09:06 MDT 10:01 MDT 0:55
08-Nis-2014 BE9L/GBillings Logan Intl ()Helena Rgnl () 13:37 MDT 14:05 MDT 0:28
08-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Billings Logan Intl () 11:23 MDT 12:02 MDT (?) 0:39
04-Nis-2014 BE9L/GFrank Wiley Field ()Great Falls Intl () 10:58 MDT 12:04 MDT 1:06
04-Nis-2014 BE9L/GHelena Rgnl ()Frank Wiley Field () 08:11 MDT 09:11 MDT 1:00
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol