N36TG
BANK OF UTAH TRUSTEE · SALT LAKE CITY UT (registration)
Tallahassee Intl ( – bilgi)
Tallahassee, FL
Melbourne Intl ( – bilgi)
Melbourne, FL
23:36 EDT
00:43 EDT (+1)
Tarife: 22:53 EDT
Tarife: 00:00 EDT  (+1)
Süre: 1 saat 7 dakika
20 Mayıs 2016 Cuma
Durum Bir haftadan daha uzun süre önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Beechcraft King Air 90 (iki turboprop motorlu) (BE9L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 232 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 17.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 441 km    Planlanan: 454 km    Uçulan: 446 km
Rota OCF CERMO PRESK (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N36TG için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
20-May-2016 BE9LTallahassee Intl ()Melbourne Intl () 23:36 EDT 00:43 EDT (+1) 1:07
20-May-2016 BE9LOrlando Sanford Intl ()Tallahassee Intl () 22:06 EDT 23:10 EDT 1:04
20-May-2016 BE9LTallahassee Intl ()Orlando Sanford Intl () 10:46 EDT 11:58 EDT 1:12
20-May-2016 BE9LMelbourne Intl ()Tallahassee Intl () 07:12 EDT 08:49 EDT 1:37
17-May-2016 BE9LLynden Pindling Int'l (Nassau) ()Melbourne Intl () 15:21 EDT 16:41 EDT 1:20
17-May-2016 BE9LLynden Pindling Int'l (Nassau) ()St Lucie County Intl () 15:21 EDT Yönlendirildi
17-May-2016 BE9LMelbourne Intl ()Lynden Pindling Int'l (Nassau) () 12:43 EDT 13:59 EDT 1:16
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!