Thumbnail
N379B
BUCKLE INC · KEARNEY NE (registration)
Bend Muni ( – bilgi)
Bend, OR
Tri-Cities ( – bilgi)
Pasco, WA
12:10 PDT
12:43 PDT
Tarife: 12:00 PDT
Tarife: 12:33 PDT
Süre: 0 saat 33 dakika
28 Nisan 2015 Salı
Durum Tarifeli (43 dakika içinde)
Uçak Cessna Citation CJ3 (iki jet motorlu) (C25B – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 410 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 23.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 292 km    Planlanan: 291 km
Rota PSC (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N379B için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
28-Nis-2015 C25BBend Muni ()Tri-Cities () 12:10 PDT 12:43 PDT Tarifeli
27-Nis-2015 C25B/LRogue Valley Intl ()Bend Muni () 16:09 PDT 16:34 PDT 0:25
27-Nis-2015 C25B/LMissoula Intl ()Rogue Valley Intl () 09:02 MDT 09:22 PDT 1:20
27-Nis-2015 C25B/LKearney Rgnl ()Missoula Intl () 06:58 CDT 08:11 MDT 2:13
26-Nis-2015 C25B/LManhattan Rgnl ()Kearney Rgnl () 18:00 CDT 18:22 CDT 0:21
26-Nis-2015 C25B/LHenderson Executive ()Manhattan Rgnl () 13:01 PDT 17:25 CDT 2:24
23-Nis-2015 C25B/LManhattan Rgnl ()Henderson Executive () 09:27 CDT 10:16 PDT 2:49
23-Nis-2015 C25B/LKearney Rgnl ()Manhattan Rgnl () 07:26 CDT 07:58 CDT 0:32
22-Nis-2015 C25B/LFremont Muni ()Kearney Rgnl () 22:43 CDT 23:10 CDT 0:27
22-Nis-2015 C25B/LChippewa Valley Rgnl ()Fremont Muni () 21:42 CDT 22:34 CDT 0:52
22-Nis-2015 C25B/LWausau Downtown ()Chippewa Valley Rgnl () 14:49 CDT 15:08 CDT 0:19
22-Nis-2015 C25B/LAustin Straubel Intl ()Wausau Downtown () 08:21 CDT 08:40 CDT 0:19
20-Nis-2015 C25B/LLa Crosse Rgnl ()Austin Straubel Intl () 16:18 CDT 16:43 CDT 0:24
20-Nis-2015 C25B/LFremont Muni ()La Crosse Rgnl () 08:08 CDT 08:57 CDT 0:49
20-Nis-2015 C25B/LKearney Rgnl ()Fremont Muni () 07:07 CDT 07:31 CDT 0:24
17-Nis-2015 C25B/LHays Rgnl ()Kearney Rgnl () 15:38 CDT 15:55 CDT 0:17
17-Nis-2015 C25B/LLaredo Intl ()Hays Rgnl () 13:09 CDT 15:01 CDT 1:52
16-Nis-2015 C25B/LMc Allen Miller Intl ()Laredo Intl () 20:57 CDT 21:24 CDT 0:27
16-Nis-2015 C25B/LCorpus Christi Intl ()Mc Allen Miller Intl () 14:10 CDT 14:37 CDT 0:26
15-Nis-2015 C25B/LVictoria Rgnl ()Corpus Christi Intl () 16:29 CDT 16:49 CDT 0:20
15-Nis-2015 C25B/LSugar Land Rgnl ()Victoria Rgnl () 09:15 CDT 09:37 CDT 0:21
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!