10:59 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
FlightAware Photo Cow
N568TT
PACIFIC CREST AIR LLC · MODESTO CA (registration)
Napa County ( – bilgi)
Napa, CA
San Diego Intl ( – bilgi)
San Diego, CA
08:12 PDT
09:47 PDT
Tarife: 08:00 PDT
Tarife: 09:35 PDT
Süre: 1 saat 35 dakika
24 Nisan 2014 Perşembe
Durum Tarifeli ( 12 dakika içinde)
Uçak Beechcraft Super King Air 200 (iki turboprop motorlu) (BE20 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 270 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 25.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 765 km    Planlanan: 766 km
Rota LAX (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N568TT için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
24-Nis-2014 BE20Napa County ()San Diego Intl () 08:12 PDT 09:47 PDT Tarifeli
19-Nis-2014 BE20/GMahlon Sweet Field ()Modesto City Arpt () 13:09 PDT 14:47 PDT 1:38
19-Nis-2014 BE20/GModesto City Arpt ()Mahlon Sweet Field () 10:37 PDT 12:25 PDT 1:48
18-Nis-2014 UnknownSan Diego Intl ()Placerville () 17:51 PDT 19:40 PDT (?) 1:48
18-Nis-2014 BE20/GSan Diego Intl ()Napa County () 17:19 PDT 19:00 PDT 1:41
18-Nis-2014 BE20/GSan Diego Intl ()Placerville () 17:19 PDT Yönlendirildi
17-Nis-2014 BE20/GNapa County ()San Diego Intl () 12:17 PDT 14:12 PDT 1:55
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol