12:22 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
Thumbnail
AMERICAN AVIATION LLC · EUGENE OR (registration)
Aurora State ( – bilgi)
Aurora, OR
Olympia Rgnl ( – bilgi)
Olympia, WA
08:44 PDT
09:08 PDT
Tarife: 08:30 PDT
Tarife: 08:54 PDT
Süre: 24 dakika
31 Ekim 2014 Cuma
Durum 14 dakika önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak IAI Gulfstream G100 (iki jet motorlu) (ASTR/L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 391 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 18.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 192 km    Planlanan: 203 km    Uçulan: 220 km
Rota BTG195030 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N777AM için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
31-Eki-2014 ASTR/LAurora State ()Olympia Rgnl () 08:44 PDT 09:08 PDT 0:24
31-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()Aurora State () 08:17 PDT 08:30 PDT 0:13
30-Eki-2014 ASTR/LAurora State ()Mahlon Sweet Field () 17:02 PDT 17:24 PDT 0:22
30-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()Aurora State () 10:43 PDT 11:10 PDT 0:27
27-Eki-2014 ASTR/LAurora State ()Mahlon Sweet Field () 17:55 PDT 18:15 PDT 0:20
27-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()Aurora State () 11:23 PDT 11:41 PDT (?) 0:18
26-Eki-2014 ASTR/LPortland Intl ()Mahlon Sweet Field () 20:49 PDT 21:12 PDT 0:23
26-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()Portland Intl () 17:06 PDT 17:34 PDT 0:28
25-Eki-2014 ASTR/LSan Jose Int'l ()Mahlon Sweet Field () 16:06 PDT 17:20 PDT 1:14
24-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()San Jose Int'l () 09:13 PDT 10:31 PDT 1:18
21-Eki-2014 ASTR/LAurora State ()Mahlon Sweet Field () 17:16 PDT 17:39 PDT 0:23
21-Eki-2014 ASTR/LMahlon Sweet Field ()Aurora State () 10:16 PDT 10:32 PDT 0:16
17-Eki-2014 ASTR/LSouthwest Oregon Rgnl ()Mahlon Sweet Field () 21:02 PDT 21:26 PDT 0:24
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol