08:54 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
Thumbnail
N812GJ
MLW LA PALOMA INC · LAWRENCEVILLE GA (registration)
Gwinnett County ( – bilgi)
Lawrenceville, GA
Dekalb-Peachtree ( – bilgi)
Atlanta, GA
10:25 EDT
10:30 EDT
Tarife: 10:15 EDT
Tarife: 10:20 EDT
Süre: 0 saat 5 dakika
21 Ekim 2014 Salı
Durum Tarifeli (1 saat 29 dakika içinde)
Uçak Raytheon Hawker 800 (iki jet motorlu) (H25B – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 260 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 3.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 33 km    Planlanan: 34 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
N812GJ için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
21-Eki-2014 H25BGwinnett County ()Dekalb-Peachtree () 10:25 EDT 10:30 EDT Tarifeli
20-Eki-2014 H25B/LMalcolm Mc Kinnon ()Gwinnett County () 01:02 EDT 01:36 EDT 0:34
19-Eki-2014 H25B/LMcCarran Intl ()Malcolm Mc Kinnon () 17:31 PDT 00:37 EDT (+1) 4:06
18-Eki-2014 H25B/LBermuda Dunes ()McCarran Intl () 12:31 PDT 13:09 PDT 0:38
18-Eki-2014 H25B/LFriedman Memorial ()Bermuda Dunes () 11:07 MDT 11:41 PDT 1:34
18-Eki-2014 H25B/LBozeman Yellowstone Intl ()Friedman Memorial () 08:29 MDT 09:13 MDT 0:44
17-Eki-2014 H25B/LFlying Cloud ()Bozeman Yellowstone Intl () 08:19 CDT 09:36 MDT 2:17
15-Eki-2014 H25B/LTeterboro ()Flying Cloud () 17:04 EDT 18:27 CDT 2:23
15-Eki-2014 H25B/LPhiladelphia Intl ()Teterboro () 00:22 EDT 00:46 EDT 0:24
14-Eki-2014 H25B/LSpringfield ()Philadelphia Intl () 20:31 CDT 23:41 EDT 2:10
14-Eki-2014 H25B/LPhiladelphia Intl ()Springfield () 04:39 EDT 06:05 CDT 2:26
14-Eki-2014 H25B/LTeterboro ()Philadelphia Intl () 02:20 EDT 02:51 EDT 0:31
13-Eki-2014 H25B/LFlying Cloud ()Teterboro () 11:38 CDT 14:47 EDT 2:09
13-Eki-2014 H25B/LGwinnett County ()Flying Cloud () 09:20 EDT 10:14 CDT 1:54
08-Eki-2014 H25B/LW Georgia Regional ()Gwinnett County () 17:23 EDT 17:43 EDT 0:20
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol