Thumbnail
N825ST
WEISBROD & WEISBROD LLP · DALLAS TX (registration)
Montgomery Rgnl ( – bilgi)
Montgomery, AL
Dallas Love Field ( – bilgi)
Dallas, TX
15:00 CDT
17:39 CDT
Tarife: 15:10 CDT
Tarife: 17:49 CDT
Süre: 2 saat 39 dakika
3 Mayıs 2016 Salı
Durum Tarifeli (5 saat 15 dakika içinde)
Uçak Beechcraft Super King Air 200 (iki turboprop motorlu) (BE20 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 200 kts (grafik)
İrtifa (grafik)
Mesafe Direkt: 982 km    Planlanan: 983 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
N825ST için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
03-May-2016 BE20Montgomery Rgnl ()Dallas Love Field () 15:00 CDT 17:39 CDT Tarifeli
01-May-2016 BE20/GDallas Love Field ()Montgomery Rgnl () 20:25 CDT 22:21 CDT 1:56
28-Nis-2016 BE20/GWilliam P Hobby ()Dallas Love Field () 18:24 CDT 19:21 CDT 0:57
24-Nis-2016 BE20/GDallas Love Field ()William P Hobby () 20:11 CDT 21:13 CDT 1:02
21-Nis-2016 BE20San Antonio Intl ()Dallas Love Field () 17:44 CDT 18:49 CDT 1:04
21-Nis-2016 BE20Dallas Love Field ()San Antonio Intl () 10:06 CDT 11:07 CDT 1:01
20-Nis-2016 BE20/GWilliam P Hobby ()Dallas Love Field () 19:04 CDT 20:05 CDT 1:01
19-Nis-2016 BE20/GDallas Love Field ()William P Hobby () 15:06 CDT 16:12 CDT 1:06
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!