22:39 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
N90PB
RAVEN GIRL LLC · EAGLE RIVER AK (registration)
Sand Point ( – bilgi)
Sand Point, AK
Unalaska ( – bilgi)
Unalaska, AK
18:50 AKDT
20:01 AKDT
Tarife: 18:40 AKDT
Tarife: 19:51 AKDT
Süre: 1 saat 11 dakika
23 Temmuz 2014 Çarşamba
Durum Tarifeli (10 dakika içinde)
Uçak Beechcraft Super King Air 200 (iki turboprop motorlu) (BE20 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 215 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 24.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 419 km    Planlanan: 439 km
Rota MORDI (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
N90PB için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
23-Tem-2014 BE20Sand Point ()Unalaska () 18:50 AKDT 20:01 AKDT Tarifeli
23-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Sand Point () 17:25 AKDT 18:15 AKDT (?) 0:50
21-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Atka () 11:55 AKDT 15:00 HADT 4:05
19-Tem-2014 BE20/GCold Bay ()Unalaska () 15:23 AKDT 16:23 AKDT 1:00
19-Tem-2014 BE20/GSand Point ()Cold Bay () 13:50 AKDT 14:23 AKDT 0:33
19-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Sand Point () 12:53 AKDT 13:41 AKDT 0:47
17-Tem-2014 BE20/VAtka ()Unalaska () 13:15 HADT 16:30 AKDT (?) 2:15
17-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Atka () 12:50 AKDT 15:00 HADT 3:10
15-Tem-2014 BE20/GSand Point ()Unalaska () 15:53 AKDT 17:10 AKDT 1:17
15-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Sand Point () 14:18 AKDT 15:41 AKDT 1:23
11-Tem-2014 BE20/GAtka ()Unalaska () 17:57 HADT 20:45 AKDT 1:48
11-Tem-2014 BE20/GUnalaska ()Atka () 17:27 AKDT 17:55 HADT 1:28
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol