14:57 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiLandmark Aviation #339

NSH339
Landmark Aviation "NorthShore" (tüm uçuşlar) · Waukegan Illinois
Charlotte/Douglas Intl ( – bilgi)
Charlotte, NC
Charlotte-Monroe Executive ( – bilgi)
Monroe, NC
23:35 EDT
23:40 EDT
Tarife: 23:45 EDT
Tarife: 23:50 EDT
Süre: 5 dakika
29 Eylül 2014 Pazartesi
Durum 15 saatten daha uzun süre önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Beechcraft Beechjet (iki jet motorlu) (BE40/L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 260 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 3.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 37 km    Planlanan: 35 km    Uçulan: 40 km
Rota n/a
AKTİVİTE KAYDI
NSH339 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
29-Eyl-2014 BE40/LCharlotte/Douglas Intl ()Charlotte-Monroe Executive () 23:35 EDT 23:40 EDT 0:05
29-Eyl-2014 BE40/LOakland County Intl ()Charlotte/Douglas Intl () 21:35 EDT 23:02 EDT 1:27
29-Eyl-2014 BE40/LCharlotte/Douglas Intl ()Oakland County Intl () 08:51 EDT 10:12 EDT 1:21
29-Eyl-2014 BE40/LCharlotte-Monroe Executive ()Charlotte/Douglas Intl () 06:45 EDT 06:55 EDT 0:10
25-Eyl-2014 BE40/LDarlington County Jetport ()Charlotte-Monroe Executive () 19:57 EDT 20:14 EDT 0:17
25-Eyl-2014 BE40/LMorristown Muni ()Darlington County Jetport () 18:01 EDT 19:22 EDT 1:21
25-Eyl-2014 BE40/LDarlington County Jetport ()Morristown Muni () 10:15 EDT 11:24 EDT 1:09
25-Eyl-2014 BE40/LCharlotte-Monroe Executive ()Darlington County Jetport () 08:48 EDT 09:12 EDT 0:24
23-Eyl-2014 BE40/LNaples Muni ()Charlotte-Monroe Executive () 15:56 EDT 17:20 EDT 1:24
23-Eyl-2014 BE40/LRaleigh-Durham Intl ()Naples Muni () 12:02 EDT 14:02 EDT 2:00
23-Eyl-2014 BE40/LGroton-New London ()Raleigh-Durham Intl () 10:03 EDT 11:32 EDT 1:29
22-Eyl-2014 BE40/LTeterboro ()Groton-New London () 15:43 EDT 16:15 EDT 0:32
22-Eyl-2014 BE40/LTweed-New Haven ()Teterboro () 14:13 EDT 14:37 EDT 0:24
22-Eyl-2014 BE40/QHalifax Int'l ()Tweed-New Haven () 13:01 ADT 13:41 EDT 1:40
22-Eyl-2014 BE40/LPortland Intl Jetport ()Halifax Int'l () 10:26 EDT 12:19 ADT 0:53
21-Eyl-2014 BE40/LGreenville/Spartanburg Intl ()Portland Intl Jetport () 14:23 EDT 16:20 EDT 1:57
19-Eyl-2014 BE40/LMobile Rgnl ()Greenville/Spartanburg Intl () 11:07 CDT 13:09 EDT 1:01
19-Eyl-2014 BE40/LBaton Rouge Metro ()Mobile Rgnl () 08:31 CDT 09:13 CDT 0:42
18-Eyl-2014 BE40/LPort Columbus Intl ()Baton Rouge Metro () 15:12 EDT 16:14 CDT 2:02
18-Eyl-2014 BE40/LN Kentucky Intl ()Port Columbus Intl () 12:38 EDT 13:03 EDT 0:25
17-Eyl-2014 BE40/LOconee County Rgnl ()N Kentucky Intl () 15:26 EDT 16:28 EDT 1:02
17-Eyl-2014 BE40/LCharlotte-Monroe Executive ()Oconee County Rgnl () 13:19 EDT 13:46 EDT 0:27
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol