OPT480
Flight Options "Options" (tüm uçuşlar) (web sayfası) · Johnson City, NY
Palm Beach Intl ( – bilgi)
West Palm Beach, FL
Boca Raton ( – bilgi)
Boca Raton, FL
10:44 EDT
10:49 EDT
Tarife: 10:34 EDT
Tarife: 10:39 EDT
Süre: 0 saat 5 dakika
3 Temmuz 2015 Cuma
Durum Tarifeli (6 saat 37 dakika içinde)
Uçak Beechcraft Beechjet (iki jet motorlu) (BE40 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 227 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 9.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 34 km    Planlanan: 34 km
Rota PBI (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
OPT480 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
03-Tem-2015 BE40Palm Beach Intl ()Boca Raton () 10:44 EDT 10:49 EDT Tarifeli
01-Tem-2015 BE40/LPort-au-Prince Intl ()Palm Beach Intl () 15:31 EDT 17:10 EDT 1:38
01-Tem-2015 BE40/LMiami Intl ()Port-au-Prince Intl () 11:54 EDT 13:34 EDT 1:39
01-Tem-2015 BE40/LHilton Head ()Miami Intl () 08:46 EDT 09:59 EDT 1:12
30-Haz-2015 BE40/LSchenectady County ()Hilton Head () 15:24 EDT 17:38 EDT 2:13
30-Haz-2015 BE40/LWestchester County ()Schenectady County () 13:10 EDT 13:39 EDT 0:29
30-Haz-2015 BE40/LElmira/Corning Rgnl ()Westchester County () 10:04 EDT 10:43 EDT 0:39
29-Haz-2015 BE40/LChicago Executive ()Elmira/Corning Rgnl () 13:48 CDT 16:09 EDT 1:21
28-Haz-2015 BE40/LKalamazoo/Battle Creek Intl ()Chicago Executive () 14:52 EDT 14:21 CDT 0:29
28-Haz-2015 BE40/LDetroit Metro Wayne Co ()Kalamazoo/Battle Creek Intl () 09:54 EDT 10:16 EDT 0:22
26-Haz-2015 BE40Chicago Executive ()Detroit Metro Wayne Co () 15:38 CDT 17:25 EDT 0:47
26-Haz-2015 BE40/LCuyahoga County ()Chicago Executive () 15:01 EDT 15:00 CDT 0:59
26-Haz-2015 BE40/LGerald R Ford Intl ()Cuyahoga County () 11:16 EDT 11:55 EDT 0:39
26-Haz-2015 BE40/LDupage ()Gerald R Ford Intl () 08:34 CDT 10:09 EDT (?) 0:35
25-Haz-2015 BE40/LToledo Express ()Dupage () 21:13 EDT 21:08 CDT 0:55
25-Haz-2015 BE40/LTeterboro ()Toledo Express () 19:15 EDT 20:43 EDT 1:28
25-Haz-2015 BE40/LScranton Intl ()Teterboro () 16:35 EDT 17:00 EDT 0:25
25-Haz-2015 BE40/LBirmingham-Shuttlesworth Intl ()Scranton Intl () 12:07 CDT 15:00 EDT 1:52
25-Haz-2015 BE40/LHammond Northshore Rgnl ()Birmingham-Shuttlesworth Intl () 09:59 CDT 10:48 CDT 0:49
24-Haz-2015 BE40/LChicago Midway Intl ()Hammond Northshore Rgnl () 08:03 CDT 09:54 CDT 1:51
23-Haz-2015 BE40/LSpringfield ()Chicago Midway Intl () 16:17 CDT 17:20 CDT 1:03
23-Haz-2015 BE40/LCuyahoga County ()Springfield () 14:24 EDT 15:08 CDT 1:44
23-Haz-2015 BE40/LOwensboro-Daviess County ()Cuyahoga County () 12:05 CDT 14:03 EDT 0:58
23-Haz-2015 BE40/LRochester Intl ()Owensboro-Daviess County () 08:34 CDT 09:44 CDT 1:10
23-Haz-2015 BE40/LBrainerd Lakes Rgnl ()Rochester Intl () 06:51 CDT 07:29 CDT 0:38
23-Haz-2015 BE40/LWaukegan Rgnl ()Brainerd Lakes Rgnl () 05:04 CDT 06:13 CDT 1:09
22-Haz-2015 BE40/LOhio State University ()Waukegan Rgnl () 14:47 EDT 14:47 CDT 1:00
22-Haz-2015 BE40/LCuyahoga County ()Ohio State University () 12:03 EDT 12:38 EDT 0:35
22-Haz-2015 BE40/LLaurence G Hanscom Fld ()Cuyahoga County () 09:26 EDT 10:58 EDT 1:32
22-Haz-2015 BE40/LTeterboro ()Laurence G Hanscom Fld () 07:56 EDT 08:30 EDT 0:33
21-Haz-2015 BE40/LPittsburgh Intl ()Teterboro () 17:04 EDT 17:52 EDT 0:48
21-Haz-2015 BE40/LMorristown Muni ()Pittsburgh Intl () 15:20 EDT 16:17 EDT 0:57
21-Haz-2015 BE40/QBonaventure ()Morristown Muni () 10:40 EDT 12:32 EDT 1:52
21-Haz-2015 BE40/QSept ()Bonaventure () 09:09 EDT 09:38 EDT 0:29
19-Haz-2015 BE40/LBangor Intl ()Sept () 12:19 EDT 13:16 EDT 0:57
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!