07:23 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSkyWest (OO) #4757

Thumbnail
SKW4757 · "SkyWest" (tüm uçuşlar) skywest.com
Detroit Metro Wayne Co ()
Kapı C12
Montreal-Trudeau ()
Kapı C88
Tarife: 08:50 EST
Tarife: 10:27 EST
Süre: 1 saat 37 dakika
29 Ocak 2015 Perşembe
Durum Tarifeli (1 saat 26 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Canadair Regional Jet CRJ-200 (iki jet motorlu) (CRJ – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 285 kts (grafik)
Mesafe Direkt: 852 km    Planlanan: 925 km
Kabin
Rota PISTN SIKBO Q905 BOMET Q921 TIGET MIGLO HABBS3
AKTİVİTE KAYDI
SKW4757 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
29-Oca-2015 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Montreal-Trudeau () 09:00 EST 10:37 EST Tarifeli
28-Oca-2015 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()The Eastern Iowa () 22:18 CST 22:55 CST 0:37
26-Oca-2015 CRJDetroit Metro Wayne Co ()Montreal-Trudeau () 09:28 EST 10:48 EST 1:20
24-Oca-2015 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()The Eastern Iowa () 17:43 CST 18:20 CST 0:37
23-Oca-2015 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()The Eastern Iowa () 22:08 CST 22:43 CST 0:35
19-Oca-2015 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()The Eastern Iowa () 22:27 CST 23:11 CST 0:44
18-Oca-2015 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()The Eastern Iowa () 20:53 CST 21:28 CST 0:35
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol