14:22 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSkyWest (OO) #6374

Thumbnail
SKW6374 · "SkyWest" (tüm uçuşlar) skywest.com
Denver Intl ()
Kapı B55
Glacier Park Intl ()
Kapı 1C
Tarife: 11:17 MDT
7 Günlük Ortalama: 11:14 MDT
Tarife: 13:17 MDT
7 Günlük Ortalama: 13:13 MDT
52 dakika
56 dakika
Süre: 1 saat 49 dakika
1 Ekim 2014 Çarşamba
Durum Yolda / Dakik (482 km aşıldı; 729 km daha var)
Uçak Canadair Regional Jet CRJ-200 (iki jet motorlu) (CRJ2 – fotoğraflar)
Hız 410 kts (planlanan: 427 kts) (grafik)
İrtifa 32.000 fit (planlanan: 32.000 fit) (grafik)
Mesafe Direkt: 1.211 km    Planlanan: 1.260 km
Rota RIKKK2 FISAR BOY HLN FCA (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
SKW6374 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
02-Eki-2014 CRJ ()Denver Intl () 14:09 MDT 15:58 MDT Tarifeli
02-Eki-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:25 MDT 13:08 MDT Tarifeli
01-Eki-2014 CRJGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:09 MDT 15:58 MDT Tarifeli
01-Eki-2014 CRJ2Denver Intl ()Glacier Park Intl () 11:31 MDT 13:20 MDT Yolda
30-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:27 MDT 16:15 MDT 1:48
30-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:37 MDT 13:30 MDT 1:53
29-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:03 MDT 16:40 MDT 2:37
29-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:25 MDT 13:09 MDT 1:44
28-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:06 MDT 15:58 MDT 1:52
28-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:34 MDT 13:10 MDT 1:36
27-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:18 MDT 16:09 MDT 1:51
27-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:33 MDT 13:22 MDT 1:49
26-Eyl-2014 CRJ2Glacier Park Intl ()Denver Intl () 14:03 MDT 15:58 MDT 1:55
26-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:33 MDT 13:20 MDT 1:47
25-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:11 MDT 15:58 MDT 1:47
25-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:44 MDT 13:27 MDT 1:43
24-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:06 MDT 15:48 MDT 1:42
24-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:38 MDT 13:20 MDT 1:42
23-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:07 MDT 15:51 MDT 1:44
23-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:35 MDT 13:23 MDT 1:48
22-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:21 MDT 16:10 MDT 1:49
22-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:37 MDT 13:24 MDT 1:47
21-Eyl-2014 CRJ2Glacier Park Intl ()Denver Intl () 14:16 MDT 16:07 MDT 1:51
21-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:38 MDT 13:35 MDT 1:57
20-Eyl-2014 CRJ/LGlacier Park Intl ()Denver Intl () 14:23 MDT 16:09 MDT 1:46
20-Eyl-2014 CRJDenver Intl ()Glacier Park Intl () 11:33 MDT 13:19 MDT 1:46
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol