Thumbnail
Aeroméxico Connect 647 (uçuşa ait uçağı takip et)
SLI647 · "Costera" (tüm uçuşlar) (web sayfası)
Lic. Benito Juarez Int'l ()
Terminal 2
Manuel Crescencio Rejon Int'l ()
Tarife: 22:20 CDT
Tarife: 00:00 CDT  (+1)
Süre: 1 saat 40 dakika
17 Ağustos 2016 Çarşamba
Durum 6 gün önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Embraer 170/175 (iki jet motorlu) (E170 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 314 kts (grafik)
Mesafe Direkt: 998 km    Planlanan: 998 km
KabinBusiness / Ekonomi: Ara öğünler, Ücretsiz Alkol
Bu uçuşun en az bir kısmı FlightAware'ın birincil hizmet alanı dışında kalmaktadır. FlightAware'ın kapsamı ve hizmet alanları hakkında daha fazla bilgi edinin.
AKTİVİTE KAYDI
SLI647 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
17-Ağu-2016 E170Lic. Benito Juarez Int'l ()Manuel Crescencio Rejon Int'l () 22:55 CDT 00:35 CDT (+1) 1:40
15-Ağu-2016 E170Lic. Benito Juarez Int'l ()Manuel Crescencio Rejon Int'l () 23:30 CDT 01:00 CDT (+1) 1:30
12-Ağu-2016 E170Lic. Benito Juarez Int'l ()Manuel Crescencio Rejon Int'l () 22:45 CDT 00:12 CDT (+1) 1:27
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!