02:24 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSouthwest (WN) #37

Thumbnail
Southwest 37
SWA37 · "Southwest" (tüm uçuşlar) southwest.com
William P Hobby ()
Kapı 46
Corpus Christi Intl ()
Kapı 2
Tarife: 17:05 CDT
7 Günlük Ortalama: 17:36 CDT
Tarife: 17:39 CDT
7 Günlük Ortalama: 18:14 CDT
Süre: 35 dakika
19 Eylül 2014 Cuma
Durum 7 saat önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Boeing 737-500 (iki jet motorlu) (B735/L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 439 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 28.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 301 km    Planlanan: 322 km    Uçulan: 320 km
TarifeAverage: $88.51 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota PTRON2 PSX V20 CRP (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
SWA37 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
19-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:35 CDT 18:10 CDT 0:35
19-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 16:06 CDT 16:52 CDT 0:46
19-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 14:25 CDT 15:22 CDT 0:57
18-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 19:38 CDT 20:12 CDT 0:34
18-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 17:46 CDT 18:53 CDT 1:07
18-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 15:52 CDT 18:53 CDT 3:00
18-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 14:00 CDT 14:53 CDT 0:53
17-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:12 CDT 17:48 CDT 0:36
17-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:38 CDT 16:33 CDT 0:55
17-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:55 CDT 14:42 CDT 0:47
16-Eyl-2014 B735William P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:15 CDT 18:10 CDT 0:54
16-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:38 CDT 16:54 CDT 1:16
16-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:55 CDT 14:46 CDT 0:51
15-Eyl-2014 B735William P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:14 CDT 17:51 CDT 0:37
15-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:38 CDT 16:25 CDT 0:47
15-Eyl-2014 B735Lubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:51 CDT 14:46 CDT 0:55
14-Eyl-2014 B735William P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:01 CDT 17:46 CDT 0:45
14-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:36 CDT 16:25 CDT 0:49
14-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:55 CDT 14:47 CDT 0:52
12-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:45 CDT 18:22 CDT 0:37
12-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:44 CDT 16:30 CDT 0:46
12-Eyl-2014 B735Lubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:48 CDT 14:52 CDT 1:04
11-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:53 CDT 18:27 CDT 0:34
11-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 15:34 CDT 17:10 CDT 1:36
11-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 14:01 CDT 14:51 CDT 0:50
10-Eyl-2014 B735/LWilliam P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:08 CDT 17:41 CDT 0:33
10-Eyl-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 15:38 CDT 16:23 CDT 0:45
10-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:52 CDT 14:42 CDT 0:50
09-Eyl-2014 B735William P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:57 CDT 18:33 CDT 0:36
09-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 16:37 CDT 17:20 CDT 0:43
09-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 16:00 CDT 17:23 CDT 1:22
09-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:54 CDT 14:47 CDT 0:53
08-Eyl-2014 B735William P Hobby ()Corpus Christi Intl () 17:03 CDT 17:46 CDT 0:43
08-Eyl-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 15:46 CDT 16:33 CDT 0:47
08-Eyl-2014 B735/LLubbock Smith Intl ()Dallas Love Field () 13:55 CDT 14:47 CDT 0:52
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol