14:42 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSouthwest (WN) #3937

Thumbnail
Southwest 3937
SWA3937 · "Southwest" (tüm uçuşlar) southwest.com
Ontario Intl ()
San Jose Int'l ()
11:00 PDT
11:53 PDT
Tarife: 10:50 PDT
Tarife: 11:43 PDT
Süre: 0 saat 53 dakika
19 Nisan 2014 Cumartesi
Durum Tarifeli (23 saat 17 dakika içinde)
Uçak Boeing 737-700 (iki jet motorlu) (B737 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 349 kts (grafik)
Mesafe Direkt: 537 km    Planlanan: 579 km
TarifeAverage: $101.50 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota POM7 GMN COREZ MAKRS ROBIE ROBIE3 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
SWA3937 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
19-Nis-2014 B737Ontario Intl ()San Jose Int'l () 11:00 PDT 11:53 PDT Tarifeli
12-Nis-2014 B737/LOntario Intl ()San Jose Int'l () 10:56 PDT 11:50 PDT 0:54
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol