11:24 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSouthwest (WN) #886

Thumbnail
Southwest 886
SWA886 · "Southwest" (tüm uçuşlar) southwest.com
Manchester ()
Kapı 14
Orlando Intl ()
Kapı 125
Tarife: 11:35 EST
Tarife: 14:43 EST
Süre: 3 saat 8 dakika
26 Kasım 2014 Çarşamba
Durum Tarifeli (10 dakika içinde)
Uçak Boeing 737-300 (iki jet motorlu) (B733 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 452 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 38.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.842 km    Planlanan: 2.043 km
TarifeAverage: $160.57 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota PPORT1 CCC GEDIC EMJAY J174 SWL J121 CHS J79 OMN CWRLD4 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
SWA886 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
26-Kas-2014 B733Manchester ()Orlando Intl () 11:45 EST 14:53 EST Tarifeli
26-Kas-2014 B737Chicago Midway Intl ()Manchester () 07:59 CST 10:42 EST 1:43
25-Kas-2014 B737/LManchester ()Orlando Intl () 12:05 EST 15:32 EST 3:27
25-Kas-2014 B737Chicago Midway Intl ()Manchester () 08:01 CST 10:39 EST 1:38
22-Kas-2014 B735/LDallas Love Field ()William P Hobby () 20:47 CST 21:43 CST 0:56
22-Kas-2014 B735/LEl Paso Intl ()Dallas Love Field () 17:49 MST 20:09 CST 1:20
15-Kas-2014 B735Dallas Love Field ()William P Hobby () 20:29 CST 21:16 CST 0:47
15-Kas-2014 B735El Paso Intl ()Dallas Love Field () 17:30 MST 19:54 CST 1:24
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol