08:51 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiSouthwest (WN) #962

Thumbnail
Southwest 962
SWA962 · "Southwest" (tüm uçuşlar) southwest.com
San Diego Intl ()
Kapı 6
Portland Intl ()
Kapı D6
Tarife: 17:25 PST
Tarife: 19:50 PST
Süre: 2 saat 25 dakika
22 Kasım 2014 Cumartesi
Durum 9 saat önce indi (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Boeing 737-700 (iki jet motorlu) (B737/L – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 442 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 40.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.504 km    Planlanan: 1.603 km    Uçulan: 1.553 km
TarifeAverage: $161.42 (ayrıntılı şirket bilgileri)
Rota PEBLE4 SXC LAX J5 EHF DUCKE GALLO TMBRS1 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
SWA962 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
22-Kas-2014 B737/LSan Diego Intl ()Portland Intl () 18:19 PST 20:44 PST 2:25
22-Kas-2014 B737/LMcCarran Intl ()San Diego Intl () 16:20 PST 17:09 PST 0:49
22-Kas-2014 B737San Antonio Intl ()McCarran Intl () 14:22 CST 15:16 PST 2:54
22-Kas-2014 B737Hartsfield-Jackson Intl ()San Antonio Intl () 12:10 EST 13:43 CST 2:33
15-Kas-2014 B737/LSan Diego Intl ()Portland Intl () 17:30 PST 20:02 PST 2:32
15-Kas-2014 B737/LMcCarran Intl ()San Diego Intl () 15:56 PST 16:43 PST 0:47
15-Kas-2014 B737/LSan Antonio Intl ()McCarran Intl () 14:29 CST 15:09 PST 2:40
15-Kas-2014 B737/LHartsfield-Jackson Intl ()San Antonio Intl () 12:21 EST 13:48 CST 2:27
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol