Thumbnail
United Parcel Service 1231
UPS1231 · "UPS" (tüm uçuşlar) ups.com
Richmond Intl ()
Louisville Intl ()
22:18 EST
23:34 EST
Tarife: 22:29 EST
7 Günlük Ortalama: 22:44 EST
Tarife: 23:48 EST
7 Günlük Ortalama: 00:00 EST  (+1)
Süre: 1 saat 16 dakika
5 Şubat 2016 Cuma
Durum 2 gün önce indi. (takip kaydı ve grafiği)
Uçak Boeing 757-200 (iki jet motorlu) (B752/Z – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 431 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 34.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 743 km    Planlanan: 796 km    Uçulan: 773 km
Rota KALLI3 MOL J24 HVQ J6 UNCKL MAUDD3 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
UPS1231 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
05-Şub-2016 B752/ZRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:18 EST 23:34 EST 1:16
05-Şub-2016 B752/ZNorfolk Intl ()Richmond Intl () 21:11 EST 21:32 EST 0:21
04-Şub-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:24 EST 23:40 EST 1:16
03-Şub-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:22 EST 23:35 EST 1:13
02-Şub-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 23:39 EST 01:00 EST (+1) 1:21
01-Şub-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:19 EST 23:34 EST 1:14
29-Oca-2016 B752/ZRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:31 EST 23:47 EST 1:15
29-Oca-2016 B752/ZNorfolk Intl ()Richmond Intl () 21:15 EST 21:35 EST 0:20
28-Oca-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:21 EST 23:33 EST 1:12
27-Oca-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:17 EST 23:29 EST 1:12
26-Oca-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:28 EST 23:42 EST 1:14
25-Oca-2016 A306/LRichmond Intl ()Louisville Intl () 22:43 EST 00:04 EST (+1) 1:21
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!