18:20 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiUnited Parcel Service (5X) #9600

Thumbnail
United Parcel Service 9600
UPS9600 · "UPS" (tüm uçuşlar) ups.com
Ontario Intl ()
Los Angeles Intl ()
17:11 PDT
17:22 PDT
Tarife: 20:10 PDT
Tarife: 20:21 PDT
Süre: 0 saat 11 dakika
20 Ekim 2014 Pazartesi
Durum Tarifeli (1 saat 49 dakika içinde)
Uçak Boeing 767-300 (iki jet motorlu) (B763 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 344 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 10.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 76 km    Planlanan: 76 km
Rota ONTN4 (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
UPS9600 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
20-Eki-2014 B763Ontario Intl ()Los Angeles Intl () 17:11 PDT 17:22 PDT Tarifeli
17-Eki-2014 B752/ZLouisville Intl ()Raleigh-Durham Intl () 21:59 EDT 22:59 EDT 0:59
15-Eki-2014 B752John F Kennedy Intl ()Philadelphia Intl () 23:13 EDT 23:45 EDT 0:31
09-Eki-2014 A306/LAdams Field ()Memphis Intl () 20:20 CDT 20:46 CDT 0:26
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol