16:44 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
VH-IGQ
MCLEOD, Roderick · AVALON NSW AUSTRALIA
Bankstown ( – bilgi)
Bankstown, New South Wales AU
Mudgee ( – bilgi)
Mudgee, New South Wales AU
08:55 AEDT
09:28 AEDT
Tarife: 08:45 AEDT
Tarife: 09:18 AEDT
Süre: 0 saat 33 dakika
31 Ocak 2015 Cumartesi
Durum Tarifeli (10 dakika içinde)
Uçak Piper Aztec (iki piston motorlu) (PA27 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 160 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 8.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 199 km    Planlanan: 200 km
AKTİVİTE KAYDI
VH-IGQ için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
31-Oca-2015 PA27Bankstown ()Mudgee () 08:55 AEDT 09:28 AEDT Tarifeli
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol