19:28 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
AIR GOLD COAST PTY. LTD. · COOLANGATTA QLD AUSTRALIA
Gold Coast ( – bilgi)
Coolangatta, Queensland AU
Casino ( – bilgi)
Casino, New South Wales AU
09:40 EST
10:24 EST
Tarife: 09:30 EST
Tarife: 10:14 EST
Süre: 0 saat 44 dakika
25 Temmuz 2014 Cuma
Durum Tarifeli (10 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Cessna Skyhawk (tek piston motorlu) (C172 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 115 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 3.500 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 91 km    Planlanan: 116 km
AKTİVİTE KAYDI
VH-NWZ için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
25-Tem-2014 C172Casino ()Gold Coast () 11:10 EST 11:20 EST Tarifeli
25-Tem-2014 C172Gold Coast ()Casino () 09:40 EST 10:24 EST Tarifeli
24-Tem-2014 C172Ballina/Byron Gateway ()Gold Coast () 16:10 EST 16:27 EST 0:16
24-Tem-2014 C172Gold Coast ()Ballina/Byron Gateway () 14:41 EST 15:03 EST 0:22
19-Tem-2014 C172Gold Coast ()Gold Coast () 13:53 EST 14:32 EST 0:39
18-Tem-2014 C172Gold Coast () () 08:22 EST 17:40 MDT (-1) (?) 1:18
17-Tem-2014 C172Gold Coast () () 16:14 EST 01:31 MDT (?) 1:17
17-Tem-2014 C172Gold Coast ()Gold Coast () 08:45 EST 09:31 EST 0:46
16-Tem-2014 C172Gold Coast () () 17:47 EST 03:55 MDT 2:08
13-Tem-2014 C172Archerfield ()Gold Coast () 14:41 EST 15:04 EST 0:23
13-Tem-2014 C172Gold Coast ()Gatton Airpark () 12:53 EST 14:17 EST 1:24
12-Tem-2014 C172Gold Coast () () 13:30 EST 23:04 MDT (-1) 1:34
12-Tem-2014 C172Casino ()Gold Coast () 12:05 EST 12:35 EST 0:30
12-Tem-2014 C172Gold Coast ()Ballina/Byron Gateway () 10:19 EST 10:44 EST 0:25
11-Tem-2014 C172Casino ()Gold Coast () 16:57 EST 17:17 EST 0:19
11-Tem-2014 C172Gold Coast ()Evans Head Memorial Aerodrome () 15:13 EST 15:53 EST 0:40
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol