ROYAL FLYING DOCTOR SERVICE OF AUSTRALIA (WESTERN OPERATIONS) · JANDAKOT WA AUSTRALIA
Jandakot ( – bilgi)
Jandakot, Western Australia AU
Port Hedland Int'l ( – bilgi)
Port Hedland, Western Australia AU
00:40 AWST
03:22 AWST
Tarife: 00:30 AWST
Tarife: 03:12 AWST
Süre: 2 saat 42 dakika
23 Mayıs 2015 Cumartesi
Durum Tarifeli (10 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Pilatus PC-12 (tek turboprop motorlu) (PC12 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 268 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 25.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.333 km    Planlanan: 1.348 km
AKTİVİTE KAYDI
VH-OWB için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
23-May-2015 PC12Jandakot ()Port Hedland Int'l () 00:40 AWST 03:22 AWST Tarifeli
22-May-2015 PC12Karratha ()Jandakot () 20:42 AWST 23:46 AWST 3:04
22-May-2015 PC12Port Hedland Int'l ()Karratha () 19:12 AWST 19:46 AWST 0:34
22-May-2015 PC12Onslow ()Port Hedland Int'l () 13:24 AWST 14:13 AWST (?) 0:49
22-May-2015 PC12Port Hedland Int'l ()Onslow () 11:41 AWST 12:50 AWST 1:09
22-May-2015 PC12Karratha ()Port Hedland Int'l () 00:11 AWST 00:40 AWST 0:29
21-May-2015 PC12Newman ()Port Hedland Int'l () 22:31 AWST 23:42 AWST 1:11
21-May-2015 PC12Port Hedland Int'l ()Newman () 20:43 AWST 21:49 AWST 1:06
21-May-2015 PC12Jandakot ()Port Hedland Int'l () 10:07 AWST 13:09 AWST (?) 3:02
21-May-2015 PC12Mount Magnet ()Jandakot () 01:04 AWST 02:15 AWST 1:11
20-May-2015 PC12RAAF Learmonth ()Mount Magnet () 22:42 AWST 00:23 AWST (+1) 1:41
20-May-2015 PC12Jandakot ()RAAF Learmonth () 19:25 AWST 21:58 AWST 2:32
20-May-2015 PC12Mount Magnet ()Jandakot () 15:16 AWST 16:25 AWST 1:09
20-May-2015 PC12Jandakot ()Mount Magnet () 13:20 AWST 14:38 AWST 1:17
14-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Jandakot () 10:05 AWST 11:27 AWST 1:22
14-May-2015 PC12Southern Cross ()Kalgoorlie-Boulder () 06:20 AWST 06:52 AWST 0:32
14-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Southern Cross () 05:26 AWST 05:54 AWST 0:28
13-May-2015 PC12 ()Kalgoorlie-Boulder () 07:51 UTC 16:24 AWST (?) 0:33
13-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Kalgoorlie-Boulder () 14:06 AWST 16:21 AWST (?) 2:15
13-May-2015 PC12Warburton ()Esperance () 10:04 AWST 11:42 AWST 1:38
13-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Warburton () 07:36 AWST 09:12 AWST 1:36
13-May-2015 PC12Jandakot ()Kalgoorlie-Boulder () 01:36 AWST 02:59 AWST 1:23
12-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Jandakot () 23:23 AWST 00:43 AWST (+1) 1:20
12-May-2015 PC12Esperance ()Kalgoorlie-Boulder () 16:15 AWST 17:10 AWST 0:55
12-May-2015 PC12Jandakot ()Esperance () 14:06 AWST 15:36 AWST 1:30
12-May-2015 PC12Busselton Regional ()Jandakot () 11:48 AWST 12:23 AWST 0:34
12-May-2015 PC12Merredin ()Busselton Regional () 10:17 AWST 11:11 AWST 0:54
12-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Merredin () 08:48 AWST 09:31 AWST 0:43
11-May-2015 PC12Jandakot ()Kalgoorlie-Boulder () 13:14 AWST 14:32 AWST 1:18
11-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Jandakot () 09:14 AWST 10:38 AWST 1:24
10-May-2015 PC12Jandakot ()Kalgoorlie-Boulder () 23:23 AWST 00:50 AWST (+1) 1:27
10-May-2015 PC12Albany ()Jandakot () 21:33 AWST 22:24 AWST 0:51
10-May-2015 PC12Kalgoorlie-Boulder ()Albany () 19:34 AWST 20:52 AWST 1:18
10-May-2015 PC12Jandakot ()Kalgoorlie-Boulder () 14:13 AWST 15:39 AWST 1:26
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol
 

Giriş

Hesabınız yok mu? Kişiselleştirilmiş özellikler, uçuş uyarıları ve daha fazlası için şimdi (ücretsiz) üye olun!