11:43 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
AIR AUSTRALIA INTERNATIONAL PTY LTD · JANDAKOT AIRPORT WA AUSTRALIA
Jandakot ( – bilgi)
Jandakot, Western Australia AU
Bunbury ( – bilgi)
Bunbury, Western Australia AU
09:40 WST
10:10 WST
Tarife: 09:30 WST
Tarife: 10:00 WST
Süre: 0 saat 30 dakika
16 Eylül 2014 Salı
Durum Tarifeli (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak Cessna Cardinal (tek piston motorlu) (C177 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 130 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 1.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 144 km    Planlanan: 145 km
AKTİVİTE KAYDI
VH-REJ için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
16-Eyl-2014 C177Bunbury ()Jandakot () 10:40 WST 11:10 WST Tarifeli
16-Eyl-2014 C177Jandakot ()Bunbury () 09:40 WST 10:10 WST Tarifeli
11-Eyl-2014 C177Jandakot () () 11:03 WST 23:07 CDT (-1) 1:04
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol