22:48 EDT


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 
Thumbnail
SKIPPERS AVIATION PTY LTD · SUBIACO WA AUSTRALIA
Carnarvon ( – bilgi)
Carnarvon, Western Australia AU
Perth Int'l ( – bilgi)
Redcliffe, Western Australia AU
11:00 WST
12:48 WST
Tarife: 10:50 WST
Tarife: 12:38 WST
Süre: 1 saat 48 dakika
24 Temmuz 2014 Perşembe
Durum Tarifeli (10 dakika içinde) (uçuşa ait uçağı takip et)
Uçak de Havilland Dash 8-100 (iki turboprop motorlu) (DH8A – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 250 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 19.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 817 km    Planlanan: 879 km
AKTİVİTE KAYDI
VH-XFP için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
24-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 11:00 WST 12:48 WST Tarifeli
24-Tem-2014 DH8AGeraldton ()Carnarvon () 09:40 WST 10:36 WST 0:56
24-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Geraldton () 08:21 WST 09:15 WST 0:54
23-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 10:33 WST 12:57 WST 2:24
23-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Carnarvon () 07:58 WST 09:48 WST 1:50
22-Tem-2014 DH8ALeinster ()Perth Int'l () 16:38 WST 18:36 WST 1:58
22-Tem-2014 DH8ADarlot ()Leinster () 15:54 WST 16:51 WST (?) 0:57
22-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Darlot () 06:39 WST 08:07 WST 1:28
21-Tem-2014 DH8AAlbany ()Perth Int'l () 13:53 WST 14:55 WST 1:02
21-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Albany () 12:30 WST 13:18 WST 0:48
21-Tem-2014 DH8ADuketon Gold ()Perth Int'l () 08:16 WST 10:17 WST 2:01
21-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Duketon Gold () 05:49 WST 07:23 WST 1:34
18-Tem-2014 DH8ALeonora ()Perth Int'l () 16:56 WST 18:26 WST 1:30
18-Tem-2014 DH8ALaverton ()Leonora () 15:55 WST 16:15 WST 0:20
18-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Laverton () 13:41 WST 15:20 WST (?) 1:39
17-Tem-2014 DH8AForrestania ()Perth Int'l () 17:03 WST 17:57 WST 0:54
17-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Forrestania () 15:47 WST 16:38 WST 0:51
17-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 10:50 WST 12:51 WST 2:01
17-Tem-2014 DH8AGeraldton ()Carnarvon () 08:57 WST 10:00 WST 1:03
17-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Geraldton () 07:40 WST 08:35 WST 0:55
16-Tem-2014 DH8AGeraldton ()Perth Int'l () 15:05 WST 16:03 WST 0:58
16-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Geraldton () 13:50 WST 14:44 WST 0:54
16-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 10:35 WST 12:29 WST 1:54
16-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Carnarvon () 07:35 WST 09:30 WST 1:55
15-Tem-2014 DH8ADarlot ()Perth Int'l () 16:06 WST 17:58 WST 1:52
15-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Darlot () 06:36 WST 07:58 WST 1:22
14-Tem-2014 DH8APlutonic ()Perth Int'l () 15:26 WST 17:42 WST 2:16
14-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Plutonic () 08:16 WST 09:59 WST 1:43
13-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 16:13 WST 18:19 WST 2:06
13-Tem-2014 DH8AShark Bay ()Carnarvon () 14:45 WST 15:01 WST 0:16
13-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Shark Bay () 12:35 WST 14:05 WST 1:30
11-Tem-2014 DH8ACarnarvon ()Perth Int'l () 17:27 WST 19:21 WST 1:54
11-Tem-2014 DH8AShark Bay ()Carnarvon () 16:15 WST 16:33 WST 0:18
11-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Shark Bay () 14:13 WST 15:48 WST 1:35
10-Tem-2014 DH8AJundee ()Perth Int'l () 16:45 WST 18:45 WST 2:00
10-Tem-2014 DH8APerth Int'l ()Jundee () 14:35 WST 16:14 WST 1:39
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol