06:13 EST


 

Havaalanı Takibi/Bilgisi


-veya-


 

Canlı Uçuş TakibiChantilly Air #35

Thumbnail
WML35
Chantilly Air "Marlin" (tüm uçuşlar)
Manassas Rgnl ( – bilgi)
Washington, DC
Daytona Beach Intl ( – bilgi)
Daytona Beach, FL
08:10 EST
09:55 EST
Tarife: 08:00 EST
Tarife: 09:45 EST
Süre: 1 saat 45 dakika
6 Mart 2015 Cuma
Durum Tarifeli (1 saat 55 dakika içinde)
Uçak Learjet 35 (iki jet motorlu) (LJ35 – fotoğraflar)
Hız Planlanan: 452 kts (grafik)
İrtifa Planlanan: 36.000 fit (grafik)
Mesafe Direkt: 1.111 km    Planlanan: 1.179 km
Rota HAFNR GVE FAK FAY SAV OMN (Kodu Çöz)
AKTİVİTE KAYDI
WML35 için 1998 yılına kadar geri giden tam geçmiş araması ister misiniz? Hemen satın al. Bir saat içinde gelsin.
Tarih Uçak Kalkış Yeri Varış Yeri Kalkış Varış Süre
06-Mar-2015 LJ35Manassas Rgnl ()Daytona Beach Intl () 08:10 EST 09:55 EST Tarifeli
03-Mar-2015 LJ35/LBoca Raton ()Manassas Rgnl () 17:48 EST 19:53 EST 2:05
03-Mar-2015 LJ35/LBaltimore/Washington Intl ()Boca Raton () 15:00 EST 17:03 EST 2:03
03-Mar-2015 LJ35/LSalisbury Rgnl ()Baltimore/Washington Intl () 11:17 EST 11:41 EST 0:24
03-Mar-2015 LJ35/LBoca Raton ()Salisbury Rgnl () 07:09 EST 09:10 EST 2:01
02-Mar-2015 LJ35/LManassas Rgnl ()Boca Raton () 17:16 EST 19:14 EST (?) 1:57
02-Mar-2015 LJ35/LBaltimore/Washington Intl ()Manassas Rgnl () 14:58 EST 15:14 EST 0:16
02-Mar-2015 LJ35/LFort Lauderdale Executive ()Baltimore/Washington Intl () 11:55 EST 14:10 EST 2:15
02-Mar-2015 LJ35/LManassas Rgnl ()Fort Lauderdale Executive () 08:40 EST 10:38 EST 1:58
01-Mar-2015 LJ35/LSarasota/Bradenton Intl ()Manassas Rgnl () 15:43 EST 17:38 EST 1:54
01-Mar-2015 LJ35/LJuan Santamaria Int'l ()Sarasota/Bradenton Intl () 12:59 CST 14:38 EST 0:39
24-Şub-2015 LJ35/LSarasota/Bradenton Intl ()Juan Santamaria Int'l () 13:45 EST 15:23 CST (?) 2:37
24-Şub-2015 LJ35/LManassas Rgnl ()Sarasota/Bradenton Intl () 10:37 EST 12:46 EST 2:09
Kayıtlı kullanıcılar (kayıt olmak ücretsiz ve kolay!) 4 months süreyle geçmişi görüntüleyebilir. Üye ol